Aby pobierać wszystkie sety zarejestruj się w naszym portalu seciki.pl - kliknij tutaj - rejestracja w 15 sekund

KULIO406 : Pozdrawiam Niechcice :) | Muchomor : Pozdło | Portez : Pozdro dla wszystkich wariatów którzy beda dzis w Ibiza Zalesie | sawcio5 : slucham Energy Mix 5 i jest fajnie :) | filip98712 : Pozdrowienia dla Kępna :D | guban99 : Pozdrawiam ekipe z Gostynia i okolic ;)/ Krystian(GuBii) | guban99 : Pozdrawiam Roszaka :D | guban99 : Pozdrawiam moją księżniczkę Magdę | raffidbk : pozdro :) | lolo88 : dla mojej anusi i hani kocham was | hubertsynczeslawa99 : Krystyna z Audi A6 | czarnaa200 : siemanko pozdro dla wszystkich :* | Mika2336 : Pozdrówki dla Juli :) Kocham cie | Mika2336 : Bądż pozdrowiony...Pawełku :) | flapor78 : Pozdrawiam mojego misia który słucha właśnie ze mną secika z Legnicy i uczy się na matmę | Pawlo464 : Pozdr | kruszkin55555 : Kocham moją żonę Kasie:) | Miłosz15 : pozdrowienia dla wszystkich zajebistych Dj :) | molak94 : pozdrawiam siebie, Ciebie i mnie | Dawid144 : pozdrooo | pero90 : Pozdro Dla Marzy Darii Janka od Meli !;) | DJ.EMIX2311download : hej pozdrawiam....... | Cibor9404 : Pozdro Dla Siekiery i Ernescika😁 | dj waldek : pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz portal seciki pl | aniadaro : pozdrowienia i calusy dla zyty i babelka klania sie kociewie i mazury | `SzajbuS : Pozdrowienia dla wszystkich.! | wyrab123 : pozdrawiam dj x-meena | pawelkiler2 : Pozdrowienia z Dundee dla wszystkich fanuw dobrej zabawy i muzy ruwniez dla DJow | madzia9200 : Pozdrawiam wszystkich setowiczow i mezulka ktory gra w tysiaca teraz | makunio : pazdrwiam Karoliny |Luna (Lunenburg) - Noc Rezydentów (27.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Jankowska Club (Wola Jankowska) - Odjazdowa Impreza (27.05.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Corrado (Suchowola) - Zespół BAFLO (27.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo SUMMER MADNESS FESTIWAL - Środa Śląska (24.06.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Książ Wielkopolski - Prince Summer Festival (15.07.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Ekwador (Manieczki) - Amsterdam Dance Mission (27.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Summer Revolution (Lubasz) - DJ CONTEST & BACK TO THE TOP (5.08.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Klub Nevada Nur - Impuls & Dj's Meeting (20.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Chez Marknesse (NL) - B-Day Górski (20.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Diamond (Biała Wieś) - Retro Time In Attack (19.05.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo
przewin w prawo
przewin w lewo
Reklama na portalu seciki.pl
Sety Zagraniczne

Sunrise Festival 2017, Kołobrzeg - Line Up (21-23.07)

Jak wypromować seta lub mp3?

Nie działa któryś set ? Poproś o REUPLOAD

Energy Mix Vol. 52 Mix By Thomas & Hubertus - PREMIERA!!!

[Impreza] - Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)

Kategoria: Nadchodzace Imprezy

0
     
Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)
Serdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu! Trzecia impreza w nowym roku i trzecia mega gwiazda.
Na scenie pojawi się zespół DEFIS!

Twórcy takich hitów jak:
"Tak bardzo tego chcę"- https://www.youtube.com/watch?v=VjoMrIzv-b8
"Niespotykany kolor"- https://www.youtube.com/watch?v=Ktm9wPev8Cs
"Jeden gest"- https://www.youtube.com/watch?v=5XontSCEZ38

Zespół prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance.
O muzykę zadbają rezydenci klubu: Dj Ollson oraz Dj Bejmus!

Wstęp:
Do 22.00- 10zł
Po 22.00- 15zł

Do zgarnięcia 20 darmowych wejściówek na imprezę! Wystarczy:
1. Polubić TEN PLAKAT
2. Udostępnić na tablicy
Losowanie w dniu imprezy!


Tagi : Next, Club, Wiele, DEFIS

Dodał: =Majeski= | Data: | Wyświetleń: 1299 | Komentarzy: 0 |

Podobne Sety :

Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu. Tym razem czeka nas impreza Mikołajkowa z mega gwiazdą na...
Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016)
 Pokaż / ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną niezapomnianą sobotnią imprezę w naszym klubie! Jak zawsze czeka Was mega dawka pozytywnej...
Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16) Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16)
 Pokaż / Ukryj tekst> > UWAGA KONKURS <...
Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016) Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstPrzed nami kolejna wakacyjna środa. Jak co tydzień mega impreza i tylko największe gwiazdy na naszej scenie. Specjalnie dla...
Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016) Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016)
 Pokaż / ukryj tekstPrzed nami kolejna genialna impreza połączona z koncertem. Jak zawsze na scenie tylko największe gwiazdy! Tym razem wystąpi...

Dodaj komentarz:

Nazwa:*
E-Mail:*

Wpisz kod: *

Krótkie Info


Przed Tobą najlepsza impreza klubowa w kategorii Nadchodzace Imprezy
Imprezka pod nazwą Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Więcej imprez znajdziesz na seciki.pl zupełnie za darmo, tak samo jak : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Jedynie my posiadamy największa bazę klubowych imprez w Polsce. Zapraszamy na : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17) - Bo u nas liczy się tylko muzyka klubowa oraz dla miłośników "małej sali" muzyka disco polo

Online:


Aby zobaczyć kto aktualnie jest dostępny na stronie, zaloguj sieWszystkich: 40 | Niezarejestrowani: 34 | Roboty: 3 | Zalogowani: 3 | (Kolory ?)

Portal Seciki.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za treci zamieszczane przez uytkownikw na portalu. Osoby zamieszczajce utwory, sety,
fotografie, teksty, komentarze naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karna lub cywilna.