Aby pobierać wszystkie sety zarejestruj się w naszym portalu seciki.pl - kliknij tutaj - rejestracja w 15 sekund

zucek777 : POZDROWIENIA DLA SOLCA KUJAWSKIEGO I SOLEC CZAN | zucek777 : pozdrawiam moją zonę kochaną diablice SOEC KUJAWSKI | romet7172ttmamoc : Pozdrawiam Kacpra D Xd tgo z technikum budowlanego XDD | przemop : Pozdrowienia dla ekipy z Wielkopolski | dawido1990 : pozdrawiam cały kalisz i okolice od Dawida | TenZwanyMna : ★Pozdrowienia dla wszystkich Vixiar i Vixiarzy!★ | TenZwanyMna : Pozdrowionka dla najlepszych klubowiczów z Club Omen Płośnica i Protector Uniejów! Pozdrowionka dla najlepszych Vixiarzy! ❤ | trinman25 : Pozdrawiam wszystkich z Kokocka ! :D | karas1986 : pozdro dla wszystkich warjatów z smolca | karolla93 : SIEMA POZDR WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH SZCZEGOLNIE Z FORDONU I BLONIA :p BUŚKA :* KAROLA4DON | kreciol51 : Chętnie Madziulce pomożemy :* :* :* Witam Wszystkich!!! Pozdrowienia z Gdańska | cris28 : pzdr seciki z holandi | patryk45464 : kurde konto aktywne pO 2 latach xD Siema pozdro dla całej Wlkp :) | tkasperski98 : Pozdrowienia dla Buszki Sapiego i Stacha od Tomka | DJ PTR : LECIMY!!!! | picek991 : Pozdrawiam moja przyszła żone Karoline buziaczki :* Jacek | DJ PTR : pozdrowienie dla Wszystkich Dj PTR zapraszam do słuchania setów!!! | barzant : pozdro dla Sylwi co herbatke po pijs | tadlak : TYLKO ŁÓDZKI WIDZEW AUUUUUUU | tadlak : pozdrowienia dla swirów z uniejowa | tofik6263 : Pozdrowienia dla wszystkich nocnych stróżów z Wołowa !!!! | dawid1982 : siemka witam i pozdrawiam wszystkich miłośników dobrej MUZYKI. | hubi86 : Pozdrowienia dla całego Poznania w szczególności dla Świerczewa i całej wielkopolski oraz dla wszystkich kibiców Kolejorza :) od Hubiego | arekm1993 : zajebiste sety pozdrawiam :D | wic13 : pozdro od ekipy ze Smolic!!! | pc132 : Pozdro dla lubuskiego :D | lewy780 : pozdrowienia dla Olka,Huberta i Weroniki od Lewego!!! | puszczyk : Madziula wszystkich pozdrawia i szuka pomocy bo nie wie jak się tu odnaleźć :D | MrDziubson : Pozdrawiam Ręczno! ^-^ | tomekn : pozdro dla Daniela i Nati Chojno rządzi |Ekwador Manieczki  - Baton Back To Night (14.10.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Corrado (Suchowola)  - KONCERT NA SALI DANCE CZADOMAN (23.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Klub Diamond (Biała Wieś) Dj Quiz/ Clubbasse/ Phoenix (22.09.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Klub EPIC (Bydgoszcz) - Music Sensation EPIC CLUB  (16.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Jankowska Club (Wola Jankowska)  DJ ŚWIRU B-DAY PARTY  Koncert zespołu Playboys oraz na sali dance Dj Cezar (16.09.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Luna (Lunenburg) - CARSTEN HELL (16.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Corrado (Suchowola) - koncert ŁOBUZY (16.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Luna (Lunenburg) - Lunowski wrzesień  (9.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Corrado (Suchowola) - zespół Skaner (9.09.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Jankowska Club (Wola Jankowska) Zespół After Party  (9.09.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo
przewin w prawo
przewin w lewo
Reklama na portalu seciki.pl
Sety Zagraniczne

Jak wypromować seta lub mp3?

Nie działa set? Poproś o reupload!

Energy Mix Vol.8 Katowice Edition 2017

[Impreza] - Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)

Kategoria: Nadchodzace Imprezy

0
     
Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)
Serdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu! Trzecia impreza w nowym roku i trzecia mega gwiazda.
Na scenie pojawi się zespół DEFIS!

Twórcy takich hitów jak:
"Tak bardzo tego chcę"- https://www.youtube.com/watch?v=VjoMrIzv-b8
"Niespotykany kolor"- https://www.youtube.com/watch?v=Ktm9wPev8Cs
"Jeden gest"- https://www.youtube.com/watch?v=5XontSCEZ38

Zespół prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance.
O muzykę zadbają rezydenci klubu: Dj Ollson oraz Dj Bejmus!

Wstęp:
Do 22.00- 10zł
Po 22.00- 15zł

Do zgarnięcia 20 darmowych wejściówek na imprezę! Wystarczy:
1. Polubić TEN PLAKAT
2. Udostępnić na tablicy
Losowanie w dniu imprezy!


Tagi : Next, Club, Wiele, DEFIS

Dodał: =Majeski= | Data: | Wyświetleń: 1374 | Komentarzy: 0 |

Podobne Sety :

Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu. Tym razem czeka nas impreza Mikołajkowa z mega gwiazdą na...
Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016)
 Pokaż / ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną niezapomnianą sobotnią imprezę w naszym klubie! Jak zawsze czeka Was mega dawka pozytywnej...
Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16) Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16)
 Pokaż / Ukryj tekst> > UWAGA KONKURS <...
Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016) Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstPrzed nami kolejna wakacyjna środa. Jak co tydzień mega impreza i tylko największe gwiazdy na naszej scenie. Specjalnie dla...
Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016) Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016)
 Pokaż / ukryj tekstPrzed nami kolejna genialna impreza połączona z koncertem. Jak zawsze na scenie tylko największe gwiazdy! Tym razem wystąpi...

Dodaj komentarz:

Nazwa:*
E-Mail:*

Wpisz kod: *

Krótkie Info


Przed Tobą najlepsza impreza klubowa w kategorii Nadchodzace Imprezy
Imprezka pod nazwą Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Więcej imprez znajdziesz na seciki.pl zupełnie za darmo, tak samo jak : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Jedynie my posiadamy największa bazę klubowych imprez w Polsce. Zapraszamy na : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17) - Bo u nas liczy się tylko muzyka klubowa oraz dla miłośników "małej sali" muzyka disco polo

Online:


Aby zobaczyć kto aktualnie jest dostępny na stronie, zaloguj sieWszystkich: 145 | Niezarejestrowani: 99 | Roboty: 2 | Zalogowani: 44 | (Kolory ?)

Portal Seciki.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za treci zamieszczane przez uytkownikw na portalu. Osoby zamieszczajce utwory, sety,
fotografie, teksty, komentarze naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karna lub cywilna.