Aby pobiera─ç wszystkie sety zarejestruj si─Ö w naszym portalu seciki.pl - kliknij tutaj - rejestracja w 15 sekund

luntrus12 : WREMBEL Moge wpa┼Ť─ç po 7 du Ci─Ö???Jednak ewakuacja | luntrus12 : WREMBEL R─Ökawy w swytrze mam za ciasne :-) | martuska543 : pozdro dla std | gorzyce55 : PKP | Wrembel : LUNRUSIE I JAK SPANKO WYCHODZI | Bojduuu : Pozdrawiam wszystkich z Pla┼╝y w Boszkowie. Ci co byli i co s─ů na Eufori. Goraco jak na Festiwalu zapraszam SoundCloud.pl-Bojduuu | adamworkout : jad─ů ┼Ťwiryyy! pozedrowienia dla wszystkich setowicz├│w | mlody19843 : pozdro dla wszystkich setowiczow | kierej28 : PozdRo DLA PAroc | sebek123 : Czemu ┼╝ycie jest do dupy | bartek_stwk : Pozdrowienia z Bori dla okolic ;) mlody_stwk ;) | MajsterTom : POZDERKI OD MIXERA Z R├ô┼╗ANNY DLA LUBI─äCYCH PIERDOLNI─śCIE! | Miksers : Pozdro ┼éysy z vamos pro :D | Miksers : Pozdrawiam ┼üysego i varrpa z Vamos TEAM :D | netrecords : Pozdro dla Wszystki co lubi─ů Energy 2000 | Greg1982 : pozdrawiam HITBASSE i dziekuj─Ö za pomoc | Jakub Duchniak : Pozdrawiam wszystkich starych wy┼╝eraczy | Misiek152 : Pozdrawiam Wszystkich znajomych jedziemy z tym koksem | papaj : pozro dla klubowicz├│w i dla mojej kuciapki barabary | mateuszek7 : POZDROWIENIA DLA TOMASZKA OD S─äSIDA :D MAJDAN CITY :P | kox16 : Pozdrawiam Paw┼éa | tomekkud : Pozdro dla wiary z gniezna;)) | marcincin18 : pozdrawiam moja kochana Justynke pami─Ötaj jestem tylko tw├│j kocham cie.Marcin | pjarza20 : Pozdro dla mojej kochanej ┼╝onki Beatki..;)SECIKI JEDZIEMY....!!! | Beder2004 : Specjalne pozdrowienia dla Kamila: - Dzi─Öki Bracie ┼╝e Jeste┼Ť wielkibreat - Dla ciebie Plaything - Into Space | leonfr : Pozdraawiam MOja KOchana ┼╗onke Justynke :* | ujebany1997 : Kocham Patrycje Matysiak ! Tw├│j mi┼Ť pozdro K─Öpno ! | ujebany1997 : Pozdrawiam Patrycje Matysiak z K─Öpna tw├│j misiek Kocham Bardzoo! | BombelxPPL : Pozdrawiam moj─ů dziewczyn─Ö z kt├│r─ů uwielbiamy VIXEEEE | mafiac4 : pozdrowienia dla wszystkich klubowicz├│w |

Promowane sety
Promowany : Ana van Duk Bounce Shock #6Ana van Duk Bounce Shock #6 - FAN PAGE -> Email: ana.van.duk@wp.pl PLAY... (1 380)
Promowany : Kari Long - Hypnotic Techno Vol.2Kari Long - Hypnotic Techno Vol.2 - Kari Long - Hypnotic Techno Vol.2 Rozmiar : 150 MB Jako┼Ť─ç : 320... (792)
Promowany : Protector Prestige (Biała) - Darecki (12.05.2018)Protector Prestige (Biała) - Darecki (12.05.2018) - Dj Darecki Live Mix Rozmiar : 232 MB Pobierz :... (4 378)
Promowany : Gretka - Magnes Wola Rychwalska (05.05.2018)Gretka - Magnes Wola Rychwalska (05.05.2018) - Gretka (Sala Dance) Rozmiar : 130 MB Pobierz : Kliknij tutaj... (6 601)

Co┼Ť kto┼Ť wie ?

1. Offline

HooLiGaNss

U┼╝ytkownik

Post├│w: 1

Witam szukam od dłuższego czasu nazwy tej nuty.
    Jest to 10 sekundowy filmik nagrany w klubie Chicago Club Broszki
    Czy kto┼Ť co┼Ť mo┼╝e wie, kojarzy ??

http://www109.zippyshare.com/v/cyVy4QRp/file.html
    8 Luty 2018 - 22:10 / #1

Statystyki forum, u┼╝ytkownicy online: 12 (na ostatnie 15 minut)

bigkaktus, michal_100213, dawidm107, phe, janasa1910, przemas12345, Grzegorz Robak, gluchy10, karola376, Daw234, Mikes123, w4c0

Administrator | Junior | Uploader | U┼╝ytkownik | DJ/Rezydent | Moderator | STREFA VIP | Woman

W─ůtk├│w
1015
Liczba Post├│w
2601
U┼╝ytkownik├│w
141479
Nowy U┼╝ytkownik
KrysMi

Online:

Aby zobaczy─ç kto aktualnie z u┼╝ytkownik├│w jest dost─Öpny na stronie - zaloguj si─Ö

Wszystkich: 139 |  Niezarejestrowani: 84 |  (Kolory ?)
Portal Seciki.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ťci zamieszczane przez u┼╝ytkownik├│w na portalu. Osoby zamieszczajce utwory, sety,
fotografie, teksty, komentarze naruszajce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno karna lub cywilna.