Aby pobierać wszystkie sety zarejestruj się w naszym portalu seciki.pl - kliknij tutaj - rejestracja w 15 sekund

gazik93 : pozdro dla gacka | djartix10 : kto pije bronxa i słucha DMC | Szabacik : Pozdro głowa w betoniarce 😱😱 | bartez212 : jazda | patryk7311153 : JADĄ JADĄ JADĄ ŚWIRY JADĄ | jorgusiek : pozdrowienia dla calej gwardi | marcinkordel : Nie spać zwiedzać..... zapier..... | adiq : Kocham Cię Ewelciu ! Twój Adrian | h2s1 : Pozdrowienia dla ekipy z Gladiatora 2000, a szczególnie dziewczyny z Rejowca i Poznania:-) | LabaSTP : ZaMagdalenko Kocham Cie nad życie!! M+O=WIADOMO!!! | LabaSTP : siemano klubowicze sprawdzajcie LabaSTP na YT. pozdro dla kumatych! | kole70 : Pozdrowienia! | =Majeski= : Pozdro dla aktywnych życzy Administracja :) | chrupeknda : Pozdro | matio1916 : Pozdro | jozefmalecki : pozdrawiam i dziekuje za korzystanie | charlie84 : Książ Wlkp pozdrawia Połówka | Gleeba84 : Siemano Świry :D | gracjan4967 : POZDRO DLA LUBINA I JADĄCEJ WIARY Z NIEMSTOWA !!!! | Raskolnikov : Pozdrowienia dla ukochanej Kasi od Adriana z Niemiec | yuranti : pozdro dla ekipy z przybyslawic | Honda3003 : Pozdro od całej Krobi w WLKP! | andrzejsety18 : Pozdro wszystkich ? | KAMION31 : pozdro od kamiona z torunia | Paweł Płocharczyk : pozdroooo | zielingrox94 : pozdrooooo dla mej dupyyyyy | fajkimajki : siemanko z berlina | Kuba1995 : Pozdrawiam z Podlasia z miejscowość Łapy Piotra Daniela oraz Tomka Łapińskiego i Mariusza z Łupianki Starej | Seba137a : Łódż Pozdrawia:) | Kristofer1985 : Pozdrowienia dla wszystkich techno wariatów z Gliwic i okolic !!! :) |


Promowane sety
Promowany : Sunrise Festival, Podczele -  Dzień 1 (22.07.2022)Sunrise Festival, Podczele - Dzień 1 (22.07.2022) - Meszi Rozmiar : 172.81 MB Pobierz : Miqro Rozmiar : 63.26 MB... (1 796)
Promowany : Sunrise Festival, Podczele - Dzień 2 (23.07.2022)Sunrise Festival, Podczele - Dzień 2 (23.07.2022) - MAVE Rozmiar : 207.05 MB Pobierz : EMDI Rozmiar : 176.51 MB... (852)
Promowany : Sunrise Festival, Podczele - Dzień 3 (24.07.2022)Sunrise Festival, Podczele - Dzień 3 (24.07.2022) - SI US PLAU Rozmiar : 130.18 MB Pobierz : DJ KUBA & NEITAN... (930)
Promowany : Before Sunrise Festival 2022 [21.07.2022]Before Sunrise Festival 2022 [21.07.2022] - Jay Bae Rozmiar : 181.47 MB Pobierz : Diabllo Rozmiar : 137.85... (650)

XDemon Wrocław

Kategoria: Kluby / Województwo : Dolnośląskie 

  • 0
    Podoba mi się
X-Demon - Wrocław Klub VIP · Klub nocny Plac Wolności 7 · Wrocław

50-071 Wrocław

Informacje

Nowoczesne centrum rozrywki, tworzone jest z myślą o najbardziej wymagających oraz spragnionym najlepszej zabawy klubowej na wysokim poziomie.
X-Demon to doskonale znana marka szczególnie w Zielonej Górze i Lesznie, gdzie mieszczą się dwa kluby z tej sieci. Od teraz także w stolicy Dolnego Śląska...
Regulamin Klubu X-Demon
1. Osoby uczestniczące w imprezach organizowanych przez Klub, mają obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem. Wejście do Klubu jest jednoznaczne z jego akceptacją.

2. Osoby przebywające w Klubie mają obowiązek stosowania się do zaleceń pracowników klubu i ochrony, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku.

3. Zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych oraz napojów, które można zakupić w klubie, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

4. Zabrania się wnoszenia do lokalu profesjonalnego sprzętu fotograficznego w celach prywatnych (i nie tylko). Robieniem profesjonalnych zdjęć zajmuje się fotograf klubowy.

5. Pracownik ochrony ma prawo przeglądania zawartości bagaży, odzieży osób, w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają przedmioty o których mowa w pkt. 3 regulaminu

6. Do lokalu nie będą wpuszczane osoby: nietrzeźwe, w strojach sportowych, będące pod wpływem środków odurzających, zachowujące się agresywnie, posiadające przedmioty określone w pkt. 3 regulaminu, odmawiające zgodnie z regulaminem oddania się czynnościom, o których mowa w pkt. 4 regulaminu oraz osoby, wobec których została orzeczona kara zakazu wstępu.

7. Do Klubu mają wstęp w soboty jedynie osoby powyżej 21-go roku życia, a w czwartki i piątki od 18-go roku życia. Pracownik ochrony oraz selekcjoner ma prawo do wylegitymowania gościa Klubu w celu ustalenia jego tożsamości oraz weryfikacji jego wieku.

8. Pierwszeństwo wstępu do Klubu X-Demon mają posiadacze kart członkowskich VIP.

9. O wejściu osób do Klubu decyduje selekcjoner.

10. Pracownicy ochrony oraz selekcja Klubu mają prawo nie podać powodu, dla którego osoba trzecia została nie wpuszczona do lokalu.

11. W przypadku braku miejsca w Klubie, ochrona ma prawo odmówić wpuszczenia następnych gości.

12. Obsługa Klubu ma prawo odmówić podania alkoholu osobie nietrzeźwej.

13. Godzina zamknięcia Klubu ustalana jest stosownie do okoliczności przez Kierownictwo.

14. Osoby zakłócające porządek publiczny oraz swoim postępowaniem naruszające regulamin Klubu oraz przyjęte normy zachowania będą usuwane z lokalu. W przypadku drastycznego naruszenia regulaminu Klubu, pracownicy ochrony mają prawo użyć środków bezpośredniego przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

15. W przypadku wyrządzenia szkód materialnych w Klubie, popełnienia wykroczenia, lub niestosownego zachowania się, ochrona ma prawo ująć sprawcę i niezwłocznie przekazać Policji.

16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni lub na terenie Klubu.

17. W klubie obowiązuje zakaz palenia tytoniu, z wyłączeniem oznakowanych i przystosowanych do tego sal dla palących. Osoby przebywające nas salach dla palących dobrowolnie zgadzają się na przebywanie w zadymionym pomieszczeniu.

18. Osoby biorące udział w imprezie wyrażają zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie ich wizerunku, zarejestrowanego podczas imprezy przez Klub X-Demon dla celów marketingowych. Zgoda udzielona jest na czas nieoznaczony i bez ograniczeń terytorialnych. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku przez osoby trzecie w ramach nadawania oraz publicznego odtwarzania materiałów marketingowych, reportaży oraz informacji dotyczących imprezy.

19. Prosimy nie wnosić własnych napojów bądź jedzenia bez wcześniejszych pisemnych ustaleń z kierownictwem klub.

20. Prosimy nie wnosić własnego alkoholu, w przypadku naruszenia tego zakazu alkohol będzie konfiskowany, a gość zobowiązany będzie zapłacić karę umowną w wysokości 50 zł/butelka.

21. Osoby powołujące się na kartę stałego klienta prosimy o okazywanie ich naszym pracownikom przy wejściu do lokalu.

22. Rezerwacje stolików są płatne. Rezerwacji dokonuje się:

- przed imprezą za pośrednictwem strony internetowej www.wroclaw.xdemon.pl (płatność przelewem najpóźniej 24 godziny po dokonaniu rezerwacji) – system rezerwacji obsługuje firma emenago.com z i w/w firmą należy kontaktować się w celu złożenia reklamacji.
- w dniu imprezy u obsługi (jeżeli pozostały loże dostępne do dokonania rezerwacji)
- nie są uwzględniane reklamacje, które złożone zostały po rozpoczęciu imprezy w danym dniu

- reklamacje dotyczące zwrotu opłaty za lożę należy składać na adres emenago@emenago.com przed rozpoczęciem imprezy w danym dniu

- nie uwzględniamy reklamacji klientów, którzy mimo opłaconej rezerwacji nie zostali wpuszczeni do klubu (selekcja wieku, ubioru, stan wskazujący na spożycie alkoholu)

23. Zakazuje się wchodzenia na obszary, które nie są przeznaczone dla uczestników imprez.

24. Zakazuje się rzucania wszelkimi przedmiotami.

25. Sprzedawania, reklamowania, akwizycji, przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.

26. Klub nie ponosi odpowiedzialności za działania siły wyższej, na które klub nie miał wpływu, tzn. brak energii dostarczanej przez firmę zewnętrzną, brak zasięgu w terminalach, oraz w przypadku innych sytuacji nie wymienionych powyżej.

27. Opłata za wstęp do Klubu nie podlega negocjacjom i nie jest ona zwracana w przypadku opuszczenia klubu przez gościa czy braku jego satysfakcji.

28. Bilet wstępu do Klubu jest biletem jednorazowym, tzn. na podstawie jednego zakupionego biletu klient wejdzie do klubu tylko raz. Dobrowolne opuszczenie lokalu (przejście przez bramki ), przy ponownej chęci wejścia wymaga zakupu biletu w takiej samej cenie jak ustalona jest danego wieczoru.

Informacje o tym klubie są nieprawdziwe lub nieaktualne ?


Poinformuj nas o tym

Tagi : XDemon Wrocław

Zgłoś Dodał: Admin | Data: 2018-05-12 18:17:09 | Wyświetleń: 810 | Komentarzy: 0

Podobne Sety :

Mess Jelenia Góra Mess Jelenia Góra
Regulamin korzystania z klubu MESS 1. Wstęp na imprezy mają wyłącznie osoby powyżej 21 roku życia za okazaniem dokumentu tożsamości oraz w stosownym...
Kulturalny Club Rybnik Kulturalny Club Rybnik
Klub z muzyką na żywo i historią ponad 600 koncertów gwiazd sceny polskiej na rybnickim rynku Od momentu powstania w październiku 2005 KULTURALNYCLUB...
X-Demon Wrocław X-Demon Wrocław
Gramy: czwartek 18 lat (studencki) piątek 18 lat sobota 21 lat dress code: business casual Nowoczesne centrum rozrywki tworzone jest z myślą o...
Klub Rura Częstochowa Klub Rura Częstochowa
Styl muzyka klimat i niesamowita publika to te cechy które charakteryzują jeden z najbardziej przykuwających uwagę klubów w Polsce. 1 Regulamin Klubu...
Hormon Szczecin Hormon Szczecin
Oficjalna strona szczecińskiego klubu Hormon. Wstęp od lat 19. Jedyna Alternatywa w Mieście. Oficjalna strona szczecińskiego Klubu Hormon oraz Cafe...

Przyjacielu - Dodaj Komentarz:

Nazwa:*
E-Mail:*
No Avatar
Pytanie:
4+5=
Odpowiedź:*

Krótkie Info (SEO)

Skoro tutaj jesteś to zapewne jesteś klubowiczem i interesują Cię dobre klubowe sety? Dobrze trafiłeś!
Przed Tobą najlepsze i najnowsze sety do pobrania z klubu Kluby / Województwo : Dolnośląskie. Posiadamy także klubowe mp3 oraz muzykę disco polo. Aktualnie słuchasz secik o nazwie XDemon Wrocław jest on dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ tego szukałeś. Wszystkie sety znajdziesz na seciki.pl zupełnie za darmo, tak samo jak : XDemon Wrocław. Tylko my posiadamy codziennie najnowsze sety. Bo u nas liczy się tylko muzyka XDemon Wrocław został oznaczony następującymi tagami : XDemon Wrocław. Więcej setów z tego klubu znajdziesz tutaj : Kluby / Województwo : Dolnośląskie

Online:


Aby zobaczyć kto aktualnie z użytkowników jest dostępny na stronie - zaloguj się

Wszystkich: 40 |  Niezarejestrowani: 21 |  (Kolory ?)
Portal Seciki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na portalu. Osoby zamieszczajce utwory, sety,
fotografie, teksty, komentarze naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialno karna lub cywilna.