Aby pobierać wszystkie sety zarejestruj się w naszym portalu seciki.pl - kliknij tutaj - rejestracja w 15 sekund

klubowicz22 : Pozdrowienia dla Matysek Music i zapraszam do słuchania jego kanału na youtube tam znajdziecie wyjątkowe sety pozdro :) | TanGoo : Pozdrowionka dla całego Łódzkiego yebnięci tylko pozytywnie! :P :D | pazdziernik77 : pozdrowienia dla maski i calej paczki z TOLKMICKA | mati6200 : Pozdro dla ekipy z okolic Gdańska | grochu1983 : Pozdrowienia dla Mojej Kochanej żonki od Marcina z Koscielnej Jani, gorące całusy. | kubus1226 : pozdrowienia dla całej iławy,w szczególności dla kochanej żonki........cygan jestem z tobą | ganja123456.96 : Siema. Pozdrowienia dla wszystkich z Nieba 👋👋® | ito11 : EKWADOR MANIECZKI ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO MANIEC NA NIEZAPOMNIANĄ IMPREZE | miki1234576 : Pozdrowionka dla całego Gostynia oraz Leszna WLKP :D | Kwiecislaw : pozdrawiam najlepszą ekipę na świecie !!!! | golota1908 : siemanko pozdro z miasta Łodzi ma ktoś super set pisać na priv pozdro z ŁODZIIII | Hubert619 : ELO !!! | Marsik84 : Pozdrowienia z Leszna WLKP | osa32 : Pozdrowionka dla Wszystkich :) osa32 | olaf830 : czesc tu czesio z pomoza kocham mamusie tatusia a wszczegulnosci cal of duty ale to byl zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz siema | jarekkajman : pozdrawiam ziomków z Piotrkowa i okolic | CortezPl : Witam wszystkich | Pablo17 : Pozdrawiam całą ekipę strony: seciki.pl :D | Pedross1122 : Pozdrawiam Swoja słodką Madzie moja kochana vixiara :) | ManiekZ1 : nie spimy tylko sie bawimy;-) | nok5530 : Pozdrowienia dla Postęp S.A. | piotr0123 : Pozdrowienia dla Wilkowa | EwkaPatt : PZDROWIENIA DLA ARKADIUSZ S. :d | Kubala1771 : pozdrowienia dla wszystkich ludzi z secików :D | nazims666 : Pozdrowienia z Lubina | Oscyp123 : Pozdrowienia dla dla Bili , Kamila , Filonka , Mlynka , Pączka oraz Dawida i reszty vixiarzy! | bartekbmw318 : jpjpjp | arcik1353 : POzdrowienia dla ludzi kochających vixe :) | EPD20TG : pozdrawiam moją kochana Gabrysie z ŁOBUDZIC :* | kapelka11 : Pozdrowienia dla całego orchowa! |Next Club (Wiele) - OLLSON B-DAY PARTY (21.01.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Jankowska Club (Wola Jankowska) - Diabllo aka Coorby (21.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Holidays (Orchowo) - Single Party (21.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo PEJA Slums Attack Koncert - Explosion Club Potęgowo 21.01.2017 - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Club Kotwica (Szymbark) - TAITO (14.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Nevada (Nur) - Extazy & Terminal Sound (14.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Armin Only Embrace - Sydney (28.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Corrado (Suchowola) - Kocert Soleo , Kordo , Guma Dj Hudy (14.01.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Protector (Wola Krzysztoporska) - Retro Time In Attack (14.07.17) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo Klub 13.13 (Poznań) - Retro Time In Attack (13.07.2017) - kluby, festiwale, plenery, klubowa muza, disco polo
przewin w prawo
przewin w lewo
Reklama na portalu seciki.pl
Sety ZagraniczneSEANSUJ.PL - FILMY ONLINE BEZ LIMITÓW

Jak wypromować seta lub mp3?

Nie działa któryś set ? Poproś o REUPLOAD

Energy Mix Vol. 52 Mix By Thomas & Hubertus - PREMIERA!!!

[Impreza] - Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)

Kategoria: Nadchodzace Imprezy

0
     
Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17)
Serdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu! Trzecia impreza w nowym roku i trzecia mega gwiazda.
Na scenie pojawi się zespół DEFIS!

Twórcy takich hitów jak:
"Tak bardzo tego chcę"- https://www.youtube.com/watch?v=VjoMrIzv-b8
"Niespotykany kolor"- https://www.youtube.com/watch?v=Ktm9wPev8Cs
"Jeden gest"- https://www.youtube.com/watch?v=5XontSCEZ38

Zespół prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance.
O muzykę zadbają rezydenci klubu: Dj Ollson oraz Dj Bejmus!

Wstęp:
Do 22.00- 10zł
Po 22.00- 15zł

Do zgarnięcia 20 darmowych wejściówek na imprezę! Wystarczy:
1. Polubić TEN PLAKAT
2. Udostępnić na tablicy
Losowanie w dniu imprezy!


Tagi : Next, Club, Wiele, DEFIS

Dodał: =Majeski= | Data: | Wyświetleń: 1120 | Komentarzy: 0 |

Podobne Sety :

Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Mig (3.12.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną muzyczną sobotę do naszego klubu. Tym razem czeka nas impreza Mikołajkowa z mega gwiazdą na...
Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016) Next Club (Wiele) - AFTER PARTY (3.08.2016)
 Pokaż / Ukryj tekstPrzed nami kolejna wakacyjna środa. Jak co tydzień mega impreza i tylko największe gwiazdy na naszej scenie. Specjalnie dla...
Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16) Next Club (Wiele) - EXTAZY (10.08.16)
 Pokaż / Ukryj tekst> > UWAGA KONKURS <...
Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016) Next Club (Wiele) - Koncert Weekend (19.11.2016)
 Pokaż / ukryj tekstSerdecznie zapraszamy na kolejną niezapomnianą sobotnią imprezę w naszym klubie! Jak zawsze czeka Was mega dawka pozytywnej...
Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016) Next Club (Wiele) - Koncert EXTAZY (15.10.2016)
 Pokaż / ukryj tekstPrzed nami kolejna genialna impreza połączona z koncertem. Jak zawsze na scenie tylko największe gwiazdy! Tym razem wystąpi...

Dodaj komentarz:

Nazwa:*
E-Mail:*

Wpisz kod: *

Krótkie Info


Przed Tobą najlepsza impreza klubowa w kategorii Nadchodzace Imprezy
Imprezka pod nazwą Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Więcej imprez znajdziesz na seciki.pl zupełnie za darmo, tak samo jak : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17). Jedynie my posiadamy największa bazę klubowych imprez w Polsce. Zapraszamy na : Next Club (Wiele) - DEFIS (14.01.17) - Bo u nas liczy się tylko muzyka klubowa oraz dla miłośników "małej sali" muzyka disco polo

Online:


Aby zobaczyć kto aktualnie jest dostępny na stronie, zaloguj sieWszystkich: 65 | Niezarejestrowani: 56 | Roboty: 4 | Zalogowani: 5 | (Kolory ?)

Portal Seciki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treci zamieszczane przez użytkownikw na portalu. Osoby zamieszczajce utwory, sety,
fotografie, teksty, komentarze naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.